Pössl 2 Win S Plus Citroën 140 PK

https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/69355/image_1920?unique=468438e

Starting from: € 56.499,00
Korting: € 7,171

€ 63.995,00 63995.0 EUR € 71.166,00 Inclusief BTW

€ 58.814,88 Inclusief BTW

Disclaimer
Foto's en prijzen zijn indicatief. Kom langs in onze showroom voor meer info.

Vraag je overnameprijs aan

Totaalprijs € 71,166
Korting - € 7,171

Onze prijs           ​ € 63,995
63995.0 EUR