LMC Lift H730 G Alpha Edition Fiat 140Pk Automaat

Floor plan
https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/67538/image_1920?unique=a64a8c4
Starting from: € 71,990
Korting: € 8,245

€ 84.900,00 84900.0 EUR € 93.145,00 Inclusief BTW

€ 76.979,34 Inclusief BTW

Terms and Conditions
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen

Category Semi-integraal
Establishment Namur
Referentie LBF-007
Tweedehands Nee
Aantal zitplaatsen 4
Aantal slaapplaatsen 4
Trekhaak Nee
Merk LMC
Lengte (m) 7.38
Breedte (m) 2.32
Hoogte (m) 2.8
Max. toegelaten massa (MTM) (kg) 3500.0
Rijbewijs b
Indeling 1 2 aparte bedden
Indeling 2 Elektrisch lift bed
PK 140
Vermogen (kW) 103
Brandstof type diesel
Euroklasse euro6e

Grondplan
Total Price € 93,145
Korting - € 8,245

Onze prijs ​ € 84,900
84900.0 EUR