Elnagh E-Van 2 Next Pop-up dak Citroën 140Pk automaat

Floor plan
https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/68857/image_1920?unique=60cecbe
Starting from: € 66,450
Korting: € 11,494

€ 71.549,99 71549.99 EUR € 83.043,99 Inclusief BTW

€ 68.631,40 Inclusief BTW

Terms and Conditions
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen

Total Price € 83,044
Korting - € 11,494

Onze prijs ​ € 71,550
71549.99 EUR