Clever Vario Kids Citroën 165 PK 5-zitplaatsen

Floor plan
https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/632/image_1920?unique=ad4708a

Starting from: € 61,950
Korting: € 11,880

€ 71.999,00 71999.0 EUR € 83.879,00 Inclusief BTW

€ 69.321,49 Inclusief BTW

Terms and Conditions
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen

Category Van
Establishment Deerlijk
Referentie CLBC-031
Tweedehands Nee
Kleur grey
Aantal zitplaatsen 5
Aantal slaapplaatsen 4
Aantal deuren 5
Trekhaak Nee
Merk Clever
Lengte (m) 5.99
Breedte (m) 2.05
Hoogte (m) 2.65
Max. toegelaten massa (MTM) (kg) 3500.0
Rijbewijs b
Indeling 1 Stapelbed
PK 165
Vermogen (kW) 121
Brandstof type diesel

Grondplan
Total Price € 83,879
Korting - € 11,880

Onze prijs ​ € 71,999
71999.0 EUR