59 / 85

Weinsberg CaraCompact 600 MEG Edition Pepper Fiat 140Pk/Cv Aut.

Floor plan
https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/70636/image_1920?unique=a112c58

Starting from: € 70,976
Korting: € 4,842

€ 77.599,00 77599.0 EUR € 82.441,00 Inclusief BTW

€ 68.133,06 Inclusief BTW

Terms and Conditions
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen

Total Price € 82,441
Korting - € 4,842

Onze prijs ​ € 77,599
77599.0 EUR