38 / 110

Pössl/Summit Prime 600 Citroën 140 PK/NB

Floor plan
https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/69271/image_1920?unique=468438e
Starting from: € 59,950
Korting: € 7,319

€ 78.495,00 78495.0 EUR € 85.814,00 Inclusief BTW

€ 70.920,66 Inclusief BTW

Terms and Conditions
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen

Total Price € 85,814
Korting - € 7,319

Onze prijs ​ € 78,495
78495.0 EUR