51 / 110

Pössl Summit 600 Shine Citroën 140 PK manueel

Floor plan
https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/69372/image_1920?unique=468438e
Starting from: € 59,950
Korting: € 8,327

€ 66.895,00 66895.0 EUR € 75.222,00 Inclusief BTW

€ 62.166,94 Inclusief BTW

Terms and Conditions
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen

Total Price € 75,222
Korting - € 8,327

Onze prijs ​ € 66,895
66895.0 EUR