1 / 410

Chausson/627 GA Ultimate Ford 170pk Automaat/2JDA730

Floor plan
https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/90/image_1920?unique=2272aa7
Starting from: € 70,490
Korting: € 10,981

€ 74.990,00 74990.0 EUR € 85.971,00 Inclusief BTW

€ 71.050,41 Inclusief BTW

Terms and Conditions
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen

Category Semi-integraal
Establishment Temse
Referentie CHBD-094
Tweedehands Nee
Kleur grey
Aantal zitplaatsen 3
Aantal slaapplaatsen 3
Aantal deuren 3
Trekhaak Nee
Merk Chausson
Lengte (m) 6.99
Breedte (m) 2.35
Hoogte (m) 2.92
Max. toegelaten massa (MTM) (kg) 3500.0
Rijbewijs b
Indeling 1 2 aparte bedden
PK 170
Vermogen (kW) 125

Uitbreiding slaapplaats in dinette

Total Price € 85,971
Korting - € 10,981

Onze prijs ​ € 74,990
74990.0 EUR