Chausson V697 Sport Line Fiat 140Pk Automaat

https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/69583/image_1920?unique=551f476
Véhicule disponible à partir de € 59.490,00
rabais: € 6,690

€ 76.995,00 76995.0 EUR € 83.685,00 TVA comprise

€ 69.161,16 TVA comprise

Cette combinaison n'existe pas.

Contactez-nous voor financiering op maat! Let op, geld lenen kost ook geld
Financement

Vraag je overnameprijs aan

Disclaimer
Foto's en prijzen zijn indicatief. Kom langs in onze showroom voor meer info.   

Catégorie Van
Établissement Temse
Référence CHBF-105
Occasion Non
Année modèle 2026
Nombre de places assises 4
Nombre de couchages 2
Nombre de portes 4
Attelage Non
Marque Chausson
Longueur (m) 6.36
Largeur (m) 2.05
Hauteur (m) 2.65
Masse maximale autorisée (kg) 3500.0
Permis de conduire b
Implantation 1 2 separate beds
Puissance (ch) 140
Puissance (kW) 103
Type de carburant diesel
Norme Euro euro6e

Implantation

Radio DAB/Bluetooth 

Touchscreen 

Stuurbediening 

Achteruitrijcamera

Prix total € 83,685
Remise​ - € 6,690

Notre prix          
€ 76,995
76995.0 EUR