Chausson 627 Titanium Line Ford 165Pk automaat

https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/69575/image_1920?unique=279e2c7
Véhicule disponible à partir de € 70.490,00
rabais: € 7,115

€ 82.900,00 82900.0 EUR € 90.015,00 TVA comprise

€ 74.392,56 TVA comprise

Cette combinaison n'existe pas.

Contactez-nous voor financiering op maat! Let op, geld lenen kost ook geld
Financement

Vraag je overnameprijs aan

Disclaimer
Foto's en prijzen zijn indicatief. Kom langs in onze showroom voor meer info.   

Catégorie Semi-integraal
Établissement Temse
Référence CHBF-066
Occasion Non
Année modèle 2026
Couleur white
Nombre de places assises 4
Nombre de couchages 4
Nombre de portes 3
Attelage Non
Marque Chausson
Longueur (m) 6.99
Largeur (m) 2.35
Hauteur (m) 2.92
Masse maximale autorisée (kg) 4100.0
Permis de conduire b
Implantation 1 2 separate beds
Implantation 2 Electric lift bed
Puissance (ch) 165
Puissance (kW) 121
Type de carburant diesel
Norme Euro euro6e

Implantation

Adaptive Cruise Control

Navigatiesysteem Ford met kaarten op harde schijf

Remassist/botswaarschuwing

€ 2.500,00

Alu velgen 16" zwart 

€ 1.000,00

Luifel 

Vliegendeur

Zonnepaneel

Uitbreiding slaapplaatsen 

Remi verduistering cabine 

€ 1.500,00
Prix total € 90,015
Remise​ - € 7,115

Notre prix          
€ 82,900
82900.0 EUR