3 / 19

Chausson 720 Titanium Line Ford 165Pk automaat

Floor plan
https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/67922/image_1920?unique=551f476

Starting from: € 70,990
rabais: € 6,616

€ 82.490,00 82490.0 EUR € 89.106,00 TVA comprise

€ 73.641,32 TVA comprise

Cette combinaison n'existe pas.

Contactez-nous voor financiering op maat! Let op, geld lenen kost ook geld
Financement

Conditions générales
Garantie satisfait ou remboursé de 30 jours
Expédition : 2-3 jours ouvrables

Category Semi-integraal
Establishment Temse
Reference CHBF-056
Second hand No
Model year 2026
Color white
Number of seats 4
Number of beds 4
Number of doors 3
Trailer hitch No
Brand Chausson
Length (m) 7.19
Width (m) 2.35
Height (m) 2.92
Max. permitted mass (kg) 4100.0
License b
Layout 1 Electric lift bed
Layout 2 Bunk bed
Horsepower 165
Power (kW) 121
Fuel type diesel
Euro Class euro6e

Floor Plan

Adaptive Cruise Control

Navigatiesysteem Ford met kaarten op harde schijf

Remassist/botswaarschuwing

€ 2.500,00

Alu velgen 16" zwart 

€ 1.000,00

Luifel 

Vliegendeur

Zonnepaneel

Uitbreiding slaapplaatsen 

Remi verduistering cabine 

€ 1.500,00
Total Price € 89,106
Remise​ - € 6,616

Notre prix € 82,490
82490.0 EUR