Pilote V630 J Fiat 140pk Automaat

https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/792/image_1920?unique=42e9b06
Starting from: € 69.495,00
Korting: € 12,487

€ 74.990,00 74990.0 EUR € 87.477,00 Inclusief BTW

€ 72.295,04 Inclusief BTW

Disclaimer
Foto's en prijzen zijn indicatief. Kom langs in onze showroom voor meer info.

Vraag je overnameprijs aan

Totaalprijs € 87,477
Korting - € 12,487

Onze prijs           ​ € 74,990
74990.0 EUR