32 / 85

Roadcar R540 Citroën 140 Pk/Cv

Floor plan
https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/68914/image_1920?unique=a112c58
Starting from: € 53,200
Korting: € 5,429

€ 59.889,99 59889.99 EUR € 65.318,99 Inclusief BTW

€ 53.982,64 Inclusief BTW

Terms and Conditions
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen

Total Price € 65,319
Korting - € 5,429

Onze prijs ​ € 59,890
59889.99 EUR