3 / 85

Roadcar R640 Citroën 140Pk/Cv

Floor plan
https://www.alphamotorhomes.be/web/image/product.template/71/image_1920?unique=a112c58
Starting from: € 55,700
Korting: € 7,349

€ 59.995,00 59995.0 EUR € 67.344,00 Inclusief BTW

€ 55.656,20 Inclusief BTW

Terms and Conditions
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen

Total Price € 67,344
Korting - € 7,349

Onze prijs ​ € 59,995
59995.0 EUR